Комунальний заклад "Ліцей "Вікторія-П" Кропивницької міської ради"

Історія закладу

Відповідно до рішення Кропивницької міської ради №1362 від 15.11.2022р. заклад переіменовано в

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "ВІКТОРІЯ-П" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"

“Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа дошкільний навчальний заклад “Вікторія-П” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” реорганізовано 2006 року з метою запровадження системи неперервної освіти шляхом об'єднання двох навчальних закладів.

1988-1991  – спеціалізована фізико-математична  школа при Кіровоградському інституті сільськогосподарського  машинобудування.
1991-1994 – на базі спеціалізованої школи було створено кібернетико-технічний коледж.

1994-2006 – кібернетико-природничий ліцей №28 в складі Кіровоградського навчально-наукового педагогічного коледжу.
1998-2006 – Навчально-виховне об'єднання школа-дитячий садок “Вікторія-П”.

Історичні відомості про заснування Комунального закладу

«Навчально-виховне об’єднання

ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П»

Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»

1 вересня 1988 року рішенням Виконавчого комітету Кіровоградської міської ради народних депутатів Кіровоградської області від 22 липня 1988 р № 522 з метою пошуку обдарованої молоді, підготовки висококваліфікованих інженерно-технічних працівників для народного господарства створено спеціалізовану школу №28 фізико-математичного профілю при Кіровоградському інституті сільськогосподарського машинобудування, директор Поярков Віктор Олексійович, яка знайшла своє продовження у 1994 році як Кібернетико-природничий ліцей Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу, директор Кожухар Микола Васильович (1994-1997рр.), Мартинов Віталій Васильович (1997-2005рр.).
        1 вересня 1998 року рішенням Виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 08 липня 1998 року № 471 створено Навчально-виховне об’єднання школа-дитячий садок «Вікторія-П», директор Пахомова Світлана Вікторівна.
       Комунальний заклад «Навчально-виховне об’єднання ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад «Вікторія-П» Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» утворено рішенням сімнадцятої сесії Кіровоградської міської ради четвертого скликання від 06 вересня 2005 р. № 1524 з метою запровадження неперервної освіти шляхом приєднання Кібернетико-природничого ліцею до Навчально-виховного об’єднання школа-дитячий садок «Вікторія-П», директор Пахомова Світлана Вікторівна.

1 вересня 1991р. Площа перед КІСМом

В різні роки закладом керували:

Поярков В.О.

канд. техн. наук, Поярков Віктор Олексійович

Кожухар М.В.                                                                             Мартинов В.В.

Кожухар Микола Васильович                              Мартинов Віталій Васильович

Пахомова С.В.

канд. пед. наук, Пахомова Світлана Вікторівна